niedziela, 22 lipca 2012

Informacje, odpowiedzi i inne.

1. Zupełnie niespodziewanie okazało się wczoraj, że pojadę na "Piknik rodzinny" w małej miejscowości położonej niedaleko mojej i będę mogła sprzedawać swoje wyroby. Byłam tam niezbyt długo, ale sprzedałam dosyć sporo rzeczy. Bardzo się cieszę. Był to pierwszy tego rodzaju festyn, na którym stałam ze swoim stoiskiem. Co prawda ludzi nie było aż tak dużo, ale od czegoś trzeba zaczynać.
2. Odpowiadam na pytanie czytelniczki: Ja swoich kolczyków nie noszę (głównym powodem jest brak dziurek w uszach), jednak pytając osoby, które je mają, twierdzą, że prawie niczego nie ważą. Sztyfty są naprawdę leciutkie jak piórka i czasami nawet zapomina się o tym, że są w uszach. Babeczki, wiadomo już odrobinę więcej ważą, ale i tak bardzo mało. Wszystkie koleżanki mówią mi, że są naprawdę lekkie. Niżej zdjęcie, jak prezentują się na uszach (a konkretnie jednym). 


3. Donut, już zjedzony. Krzyczał do mnie, że mam go kupić w InterMarche, gdy szłam alejką z pieczywem i owocami. Zrobię podobnego! Będzie naszyjnikiem.


4. Biorę udział w akcji "Pokaż swoje śniadanie", więc od jutra, przez cały tydzień będziecie mogli oglądać to, co zjadłam danego dnia.

4 komentarze:

Shopaholic pisze...

dziękuję, kochana zapraszam do KONKURSU gdzie do wygrania jest sukienka :*

Franaku pisze...

:3 No więc chciałam zamówić u Ciebie http://1.bp.blogspot.com/-MgNaN-aIQ4c/T__w_uUPoZI/AAAAAAAAASg/1v7D64GxOoY/s1600/IMAG1707.jpg takie kolczyki i http://4.bp.blogspot.com/-rvvLnSuc0C4/T_Q103UOoBI/AAAAAAAAARc/aHwBD1bgxgY/s1600/zawieszka1.jpg tą zawieszkę. Jednak chciałabym dokonać zamówienia pod sam koniec lipca. Jest taka możliwosć? Pozdrawiam. c:

Beata pisze...

Nananana, a ja mam już swoje cudeńka od Olgi! Masz talent- te mikroskopijne owocki i inne "pyszności" są urocze!

Buy Wear and Love pisze...

@Franaku
Oczywiście, jednak teraz nie posiadam tych rzeczy. Gdy tylko je zrobię, to wstawię zdjęcia na bloga, byś mogła je dokładnie pooglądać. Wykonam to w ciągu kilku najbliższych dni. Prosiłabym o podanie swojego adresu e-mail, abyśmy mogły się łatwiej i szybciej skontaktować. Napisz do mnie, kiedy będziesz chciała, bym je wysłała, zapakowała itd.
buywearandlove@gmail.com